הצהרת נגישות ד"ר ויקטור פלדמן

מעודכן ליום 01.07.2023

 

אנחנו במרפאת ד"ר ויקטור פלדמן מחויבים ופועלים למען קידום הנגישות כדי לאפשר גם לאנשים עם מוגבלות וצרכים מיוחדים להשתמש וליהנות ממגוון השירותים שאנו מציעים לכלל לקוחותינו בנקודות שירות ומכירה, באתר האינטרנט ובמוקדי השירות הטלפוני.

 

כרבע מהאוכלוסייה בישראל נתקלת בקשיי נגישות לאינטרנט: לקויי ראייה, לקויי שמיעה, אנשים עם מוגבלות מוטורית, בני הגיל השלישי ועוד.

 

על מנת שנוכל לספק שירות מיטבי, מקצועי ונגיש לכולם בצענו את ההתאמות הנדרשות באתר האינטרנט שלנו, והטמענו את כללי הנגישות ככל שניתן בהתאם לעקרונות תקן הנגישות בישראל, תקנות שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות (התאמות נגישות לשירות), תשע"ג-2013 (סימן ג': שירותי האינטרנט).

האתר מותאם לדרישות הנגישות תקן 5568 ברמה AA על פי הנחיות WCAG 2.1

 

הנגישות באתר מותאמת לדפדפנים המובילים: כרום, פיירפוקס, אקספלורר 9 ומעלה.

 

השקענו כמות משאבים משמעותית בכדי להבטיח שהאתר שלו יהיה קל יותר לשימוש ונגיש יותר לאנשים עם מוגבלויות, מתוך אמונה חזקה שלכל אדם יש את הזכות לחיות בכבוד, בשוויון, בנוחות ובעצמאות.

אנו מעמידים לרשותכם רכיב נגישות מתקדם של חברת UserWay הנגשת אתרים, המופעל על ידי שרת נגישות ייעודי. התוכנה מאפשרת לאתר לשפר את תאימותו להנחיות הנגשת תוכן האינטרנט (WCAG 2.1).

ניתן להפעיל את תפריט הנגישות של UserWay על ידי לחיצה על סמל תפריט הנגישות שמופיע בפינת הדף. תפריט הנגישות והטכנולוגיה שמופעלת על האתר מאפשרים אופציות רבות כגון:

התאמת האתר למשתמשי קורא מסך, אפשרות לניווט באמצעות מקלדת, הגדלת פונטים, עצירת הבהובים, ניגודיות, הדגשת קישורים, שינוי פונט, ועוד אפשרויות רבות, תוסף נגישות תומך בתוכנות קורא מסך: JAWS, NVDA  ועוד.

אנחנו ממשיכים במאמצים לשפר את נגישות האתר כחלק ממחויבותנו לאפשר שימוש בו עבור כלל האוכלוסייה ובכלל זה אנשים עם מוגבלות וצרכים מיוחדים. יש לציין כי למרות מאמצינו להנגיש את כלל הדפים באתר, ייתכן ותתקלו בחלקים שטרם הונגשו. אם מצאתם ו/או נתקלתם בקשיים בגלישה באתר בנושא הנגישות או בכלל, נשמח לקבל פניות לקבלת מידע ו/או הצעות שיפור ו/או מייל עם דיווח על הבעיה, לרכז תחום הנגישות בחברה:

רכז תחום הנגישות: גב' רעיה לוריא

דוא"ל: office@dr-feldman.co.il

טלפון: 051-2556671

כתובת למשלוח דואר: סמטאת הילד 1, מושב שדה ורבורג.

כדי שנוכל לטפל בבעיה בדרך הטובה ביותר, אנחנו ממליצים מאוד לצרף פרטים מלאים ככל שאפשר:

  • תיאור הבעיה.
  • מהי הפעולה שניסיתם לבצע?
  • באיזה דף גלשתם?
  • סוג וגרסה של הדפדפן.
  • מערכת הפעלה.
  • סוג הטכנולוגיה המסייעת (במידה והשתמשתם).

 

הסדרי נגישות במרפאות :

  • הגעה למרפאה: ישנה חניה, לרבות חנית נכים, צמודה למרפאה. לצד זאת, ישנן דרכי גישה המותאמות למתניידים בכיסא גלגלים. במרפאת שר"פ פלוס בכ"ס ישנה מעלית מונגשת לכיסא גלגלים שבעזרתה ניתן להגיע מהחניה התת קרקעית אל המרפאה עצמה והמרפאה באשקלון ממוקמת בקומת קרקע.
  • במרפאות: שירותי נכים זמינים בסמוך למרפאה, חדר ההמתנה ועמדת הקבלה מונגשים לנכים לרבות משתמשי כסאות גלגלים. חדרי הייעוץ והבדיקה מונגשים גם הם לכיסאות גלגלים.
  • מוקד טלפוני: מספר רגיל נגיש – ללא מערכת ניתוב שיחות או אפשרויות בחירה – מענה אנושי דרך 051-2556671 הזמין בימי א'-ה' בין השעות 09:00-21:00 ובימי ו' בין השעות 09:00-13:00. בנוסף, ישנה אפשרות ליצירת קשר בסמס או וואטסאפ, השארת הודעה דרך האתר. במידת הצורך, ישנה אפשרות ליצירת קשר בשיחת וידאו במספר 051-2556671 או דרך הדואר האלקטרוני: Office@dr-feldman.co.il
Summary
Article Name
הצהרת נגישות
Description
הצהרת נגישות לאתר
Author